(پاسخ یزدگرد به عمر قبل از حمله اعراب به ایران)

این محتوا به دستور سازمان فیلترینگ مسدود شد…

اطلاع از
حامد آبی
مهمان

سلام اول که میخوام بگم من نه نامه عمر رو قبول دارم نه یزدگرد رو. در مورد نامه عمر دوستان خیلی صحبت کردن. مثل همون دستخط و… . راجبه نامه یزدگرد هم باید بگم که نحوه نگارش این نامه کاملا یک لحن بازاریه. البته توی نگارش چندین بار لحن نویسنده عوض شده. یه بار مغرورانه صحبت کرده. یه بار توهین کرده. یه بار از الله دفاع کرده. یه بار در مقابل الله قرار گرفته. خلاصه اون کسی که این نامه رو نوشته انگار تعادل روحی نداشته. از نامه که بگذریم بریم سراغ این حساسیت که روی اعراب هستش. به نظرم… ادامه مطلب »

سالار ( سرباز کوروش بزرگ )
مهمان
سالار ( سرباز کوروش بزرگ )

درود بر کاربران پارسیان دژ ما در هشت سال دفاع مقدس فرماندهان با رشادت و حتی سرباز های جان فشانی داشتیم مانند : شهید چمران ، شهید کاوه ، شهید بابایی و…. همچین فرماندهانی زیاد داشتیم که من الان زیاد حظور ذهن ندارم ولی باور کنید که این شهیدان بزرگوار را برای تمام مردم ایران شناخته شده است و ایرانی نیست که شهید چمران و شهید کاوه و شهید بابایی را نشناسد، حالا چطوری مردم ایران این عزیزان را به خوبی می شناسن؟ از طریق فیلم های محبوب ایرانی و کتاب و مجله و رسانه ها و واقعاً هم حق… ادامه مطلب »

سالار ( سرباز کوروش بزرگ )
مهمان
سالار ( سرباز کوروش بزرگ )

درود بر تمام آریایی های ایران درود بر دوست عزیزم (شهرام . نواده ی خشایار شاه) من واقعاً شما رو درک می کنم یعنی در اصل من تنها شما رو درک نمی کنم بلکه هر ایرانی با غیرت و با وجدانی که این نظر شما رو می خونه شما رو واقعاً درک می کنه ، شهرام جان همین درد شما درد من هم هست. قبول دارم من هم مثل شما و بقیه ایرانی ها خودمو فرزند کوروش و همین عزیزانی که به دست اعراب بی وجدان کشته شدن می دونم هموطن عزیزم شما از یک مشت عرب وحشی چه انتظاری… ادامه مطلب »

سالار ( سرباز کوروش بزرگ )
مهمان
سالار ( سرباز کوروش بزرگ )

درود بر دوست خوب و هموطن عزیزم حسین جان نظرت رو تا آخر خوندم نظرت کاملاً منطقیه واقعاً هم گل گفتی ازت سپاسگذارم من با خوندن نظرات شما عزیزان روشنفکر واقعاً جون می گیرم و به خودم افتخار می کنم در اوایل جنگ ( هشت سال دفاع مقدس) به دستور امام ۵۰۰ تا جت f14 جنگی ایرانی به سمت عراق حمله ور شدن و درس خوبی به صدام (ملعون) داد اگر حمایت آمریکا نبود در همون یک هفته اول جنگ به نفع ایران تموم بود ولی متاسفانه با حمایت آمریکا در همون اویل جنگ صدام تونست خرمشهر را تصرف کند… ادامه مطلب »

حسین بهاری
مهمان
حسین بهاری

درود قابل توجه جناب سالار( سرباز کوروش بزرگ) نظر شما محترم است همشهری ،منم اهل خراسانم و بچه مشهدم فقط قسمتی که گفتین ای کاش دین اسلام در ایران و یا غرب ظهور می کرد زبان عربی کاملترین زبان بین تمام زبان های ها جهان است که هیچ نقصی نداره و به خاطر همین دین اسلام در عربستان ظهور کرده و قرآن آسمانی به زبان عربی از جانب خداوند به پیامبر حضرت محمد (ص) وحی شده ، و این پیامبر بزرگ اسلام حضرت محمد (ص) و خاندان اوست که با عشق مردم بزرگ ایران را به دین اسلام فراخواندن نه… ادامه مطلب »

شهرام. نواده ی خشایار شاه
مهمان
شهرام. نواده ی خشایار شاه

اینم یادم رفت بگم دیدگاهای بچهارو خوندم افتخار کردم بهشون اگه هر کدوممون ۱۰ نفرو با خودش هم عقیده کنه کم کم همه میفهمن تاریخمون چقد بزرگه درود به اریاییها و همه ی اونایی که خودشونو از نژاد بزرگ اریایی میدونن و درود به همه اونایی که دستشون تو دست اریایهاست از اقا شمشادم ممنونم و بهش افتخار میکنم

شهرام. نواده ی خشایار شاه
مهمان
شهرام. نواده ی خشایار شاه

نمیخوام چیزی بگم که کسی ناراحت شه ولی ما ایرانیا هممون شک نکنید دوسداریم تاریخمونو اجدادمونو پدرانمونو منم خودمو پسر کوروش میدونم یکی از میلیونها پسرش تو ایران یه خاطره میخوام براتون تعریف کنم مادربزرگم شب عاشورا گریه میکرد تنها بود پیشش بودم بهش گفتم چرا گریه میکنی گفت بخاطر مظلومیت حسین من نمیگم ضد حسینم یا ضد اسلام فقط میخوام بگم یعنی سردارای ایرانی مظلوم نبودن وقتی سرشون بریده شد به دست عموزادهای حسین نمیخوام به کسی توهین کنم ولی اشکای ما برا حسین واقعا مسخرست چون ما مظلومتر از حسینم داشتیم تو ایران ولی الان کجان نمیگم برا… ادامه مطلب »

علی
مهمان
علی

نمی دونم با چه زبانی از شما ممنون باشم.
خیلی زیبا بود

سالار ( سرباز کوروش بزرگ )
مهمان
سالار ( سرباز کوروش بزرگ )

درود بر جناب شمشاد امیری خراسانی و درود بر تمامی کاربران پارسیان دژ اول از هر چیزی از جناب شمشاد امیری خراسانی خیلی عذر می خوام واسه غیبتم مشکلی جدی واسم پیش اومده بود که ۱ هفته نتونستم به پارسیان دژ سر بزنم خیلی جالبه تا حالا توجه کردین که ما خراسانی ها به کسی که خیلی چابک وتند و سریع و حرفه ای باشه می گویم ( سور) به نظر من سردار (سورنا ) از نام شون معلومه که در جنگ هایی که شرکت داشتن ۱۰۰% خیلی حرفه ای و استادانه می جنگیدن به قول ما خراسانی ها واقعاً… ادامه مطلب »

ایران بانو
مهمان
ایران بانو

هزاران درود بر یزدگرد سوم ساسانی و همه ی شاهان کیانی ومیهن دوستان ایرانی
این نامه خردمندی ایرانیان بر تازیان رانشان می دهد.

بلندطبقه
مهمان
بلندطبقه

ای رهگذر بر این گور رشک مبر
که من کوروش پسرکمبوجیه فرمانروای آسیابودم
درود بی انتها به تمام مردان متمدنی که متن بالا رامی خوانند.

احسان
مهمان
احسان

سلام خسته نباشید
تشکر از سایت خوبتون و مطالب خوبتون
ولی خواهشا با گذاشتن این مطالب که دروغ بودنش بارها توسط کارشناسا ثابت شده ارزش سایتو پایین نیارید
اصلا نوع نگارش این متن مشخصه که ماکزیمم ۲۰ سال پیش نوشته شده!!!!

عمار
مهمان
عمار

آقای سالار من هیچ وقت از عرب ها حمایت نکردم بالاخره ما ایرانی هستیم ما با هم برادریم هر دو مون از یک کشوریم فقط تفاوت ما مذهب ما است همانقدر که شما بر امامان خودتان احترام می زارید ما هم امامان خودمان را احترام می زاریم و نمی خواهیم به اماممان بی احترامی شود هر اهل تسننی که به جای من بود یک ثانیه هم در این سایت صبر نمی کردولی شما خیلی به من و امامم بی احترامی می کنید و اینم بگم که این آخرین نظری هست که میدم و نمی خوام با شما کل کل کنم… ادامه مطلب »

سالار ( سرباز کوروش بزرگ )
مهمان
سالار ( سرباز کوروش بزرگ )

درود محض اطلاع آقای عمار امیدوارم که این پست من رو بخونی مطالب این سایت واقعا حقیقته و نویسنده این سایت جناب (شمشاد امیری خراسانی ) رو از خودش نگفته بلکه یک سند تاریخیه شما اگه اول سایت رو بخونید و کمی تحقیق کنید می بینید که نامه ( یزد گرد سوم ) و عمر عین حقیقته که در موزه لندن نگهداری می شه و ترجمش در این سایت نوشته شده تو با چه عقل و منطقی همچین پستی گذاشتی تو سند تاریخی رو قبول نداری و می خوای فقط حرف خودتون رو به کرسی بنشونی و از عرب هایی… ادامه مطلب »

عمار
مهمان
عمار

سلام ، من ایرانی هستم و اهل تسننم و بچه زاهدانم وبه طور اتفاقی به این سایت سر زدم و این نوشته های شمارو اصلا قبول ندارم حضرت عمر با احترام نامه ای به یزد گرد شاه ایران نوشت ولی شاه ایران اصلا به فکر مردمش نبود و هر چی بد و بیرا بود به اسلام و دین پیامبر گفت و لشگر سپاه ایران به سرزمین پیامبر حمله کردن و حضرت عمر راهی برای دفاع از خود نداشت تا اینکه به ایران حمله کرد.

سالار ( سرباز کوروش بزرگ )
مهمان
سالار ( سرباز کوروش بزرگ )

درود
خیلی از شما « مدیر محترم سایت » مچکرم بخاطر تمام زحماتی که واسه این سایت مهم انجام دادین مطالب جالبی در این سایت هست که میتونه هر جوان ایرانی که از تاریخ و تمدن و فرهنگ کشورش اطلاع زیادی نداره رو مطلع و بیدار کنه که بر روی این آب و خاکی که زندگی می کنه هزاران سال پیش چه عزیزانی برای این وطن چه زحماتی کشیدن و امروز من بعنوان یک جوان آریایی و ایرانی به خودم افتخار می کنم که وطنم ایرانه و شاه و سرورم کوروش بود.
بدرود.

لیلی
مهمان
لیلی

شما واقعا ایرانی هستی آقای سجاد؟شک دارم, از تاریخ ایران و ایرانی اطلاع داری؟ یقین دارم که نه. از نبردهای کوروش چی میدونی؟ چرا کوروش به لیدی, بابل و خیلی جاهای دیگه حمله کرد؟ به گواه تاریخ فقط و فقط به خاطر پادشاهای ظالم و ستمگر اون سرزمین ها, راجع به فساد و تجملگرایی کرزوس خوندی؟ یا فقر و بدبختی مردم لیدی درحالیکه سارد ثروتمندترین شهرهای اون دوره بوده, راجع به بخت انصر چی میدونی؟ از اسارت یهودیای بابل به دست نبونید یا ظلم و ستم بالتازار نسبت به پیروان ادیان الهی چی میدونی؟ حتی آخرین نبرد کوروش کبیر با… ادامه مطلب »

کوروش کبیر
مهمان
کوروش کبیر

واقعا که خیلی جالب بود

سالار
مهمان
سالار

به نام اهورامزدا پروردگار بخشنده و مهربان جهان و درود بر ایرانیان اصیل و دوست داشتنی عرب ها به ما آموختن تا زنان خود را ناقص الخلقه و کم عقل خطاب کنیم در صورتی که قبل از حمله عرب های سگ صفت به ایران ، ما ایرانی ها زنان خود را مقدس و احترام بسیاری می گذاشتیم در حالی که عرب ها زنان را مایه ننگ و بدبختی می دونستن و دختران خود را زنده به گور می کردن و یونانی ها زنان را فقط واسه شهوت می خواستن در حالی که در ایران زن دارای پست و مقام هم… ادامه مطلب »

سالار
مهمان
سالار

درود بر هموطنان عزیز
من هم مثل خیلی از ایرانی ها از بدترین موجوداتی که خیلی بدم میاد همین عرب های مغز فندقی هستن
ولی اگه ایران یک کشور اسلامی نبود تا به امروز هیچ اثری از اسلامی بر روی کره زمین وجود نداشت اگه واقعا به اسلام معتقد هستین و ایمان دارین می بینید که خود خدا خواسته که کشور بزرگ ایران کشوری اسلامی شود حکمتشم اینه که ایران اسلام رو زنده نگه داشته و قوی ترین کشور بین تمام کشورهای اسلامی هست.