?>

درباره نویسنده

شمشاد امیری خراسانی

شمشاد امیری خراسانی

ما میتوانیم با بررسی پیشینه باشکوهمان و همچنین بررسی اشتباهات پیشینیان ،برای پیشرفت کشورمان قدم برداریم. همانا که تاریخ گذشتگان ما می تواند چراغی باشد برای ما، که هرگز راهمان را گم نکنیمکشوری که هویت خود را فراموش کند جفای بزرگی در حق آیندگان و خویش کرده. کشور بی هویت یعنی محکوم بودن به تباهی چرا در حالی که دارای اصیل ترین هویت ها هستیم آنها را کنار بگزاریم؟

نوشته های مرتبط

یک دیدگاه

 1. 31

  مهناز

  درود و خسته نباشید. تاریخ یعنی تمام داشته های یک ملت.مگر در دنیا چند تمدن به قدمت و پرباری تمدن ایران زمین داریم که بی تفاوت بگذریم. آرزو میکنم بتوانیم این آثار گرانبها را با رعایت امانت به نسلهای بعدی این مام وطن برسانیم . (با تمام وجود از شما دوست عزیز سپاسگزارم)

  پاسخ
 2. 32

  کامران

  با سلام به همه هم میهنان گرانقدرم. در درجه نخست همه ما به گذشته پرافتخار ایران باستان می بالیم اما خودمان برای مانایی ایران پرشکوه چه کرده ایم؟ آیا چند سده دیگر آیندگان برما درود خواهند فرستاد یا نه آفرین ( نفرین ) . دوم : اگر نظام فعلی ، فیلمهای تاریخی از کره و چین و … دیگر نمایش می دهد ولی از گذشته گران سنگ ایران باستان خیر ؛ آشکارا می گوید که از شکوه و میهن پرستی گذشتگان بیم دارد زیرا ******** خود را باید به دنیای حاضر نشان دهند….
  سوم : کاش جوانان برومند ایران ، دانش و پویاییشان آنقدر بالا ببرند و با کوشش خود بر شکوفایی ایران آنقدر بیفزایند تا ********* ، شایستگی جوانان میهن را ناگزیر از پذیرش باشند و کشور را به شایستگان بسپارند . وگرنه آینده ایران از زمان قاجار بدتر خواهد شد.
  شاد و پیروز باشید

  پاسخ
 3. 33

  خشایار

  درود
  سپاس از زحمات شما .
  انجمن شاهنامه خوانان شهرستان اغاجاری از تمامی افرادی که در زمینه زنده نگه داشتن فرهنگ و تاریخ ایران زمین تلاش میکنند کمال تشکر را دارد ما هم در این راه تمامی فعالیتهای خود را در وبلاگ راه خرد اورده و امیدوارم ما را در این راه یاری کنید .
  وطن بوسه بر خاکت .

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپی رایت 1393 پارسیان دژ-ایران باستان، ترجمه و بهینه سازی توسط هیگز